KONST / Litografier / Färglitografi 16195299
*
nr 1619 5299
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad, 3/250. Färglitografi, bildmått: 34x46. Bladets mått: 62x77 cm, oramat löst blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 maj 2024
kl 20:28:39
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad numrerad oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28
*
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs mer om Bengt Landin
nr 1619 5299
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Komposition. Signerad, numrerad, 3/250. Färglitografi, bildmått: 34x46. Bladets mått: 62x77 cm, oramat löst blad
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 maj 2024 |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och mÃ¥lare född 1933 i Stockholm.Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografi grafik komposition litografi litografier litografiskt blad numrerad oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
om en vecka
27 maj kl 19:28